Site En Üstü 970px #RA1
24 Kasım 2017, Cuma

‘Mimarlık ve Teknoloji’ Etkinliği SALT Galata’da

‘Mimarlık ve Teknoloji’ Etkinliği SALT Galata’da

İstanbul Serbest Mimarlar Derneği’nin düzenlediği ‘Mimarlık Ve…’ buluşmalarının altıncısı ‘teknoloji’ başlığıyla 9 Ekim Pazartesi günü gerçekleşecek.

bundlehaber.com' un haberine göre;

SALT Galata’nın ev sahipliği yapacağı etkinlikte mimarinin son dönem teknolojilerle ilişkisi tartışılacak. Etkinliğin konuşmacıları siyaset felsefesi üzerine yoğunlaşan akademisyen Kaan Atalay, robotik üretim teknolojileri konusunda çalışan Dr. Elif Erdine, mimar Nilüfer Kozikoğlu ve mimarlık tarihçisi Prof. Dr. Uğur Tanyeli. Konuşmanın moderatörü ise Bilgi Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı Prof.Dr. Şebnem Yalınay Çinici. 19:00’da başlayacak etkinlik herkese açık. Paneller serisi, önümüzdeki aylarda da farklı disiplinlerin mimarlıkla arasındaki etkileşimini araştırmaya devam edecek. Seri kapsamında geçtiğimiz aylarda ‘Mimarlık ve Sinema’, ‘Mimarlık ve Edebiyat’, ‘Mimarlık ve Müzik’ isimli paneller düzenlenmişti.

Kaynak: https://www.bundlehaber.com/detay/2c280a4e-df07-4573-92a7-b733862f5b38?l=1

Editör: Şhr. Blg. Pln. İpek Moroğlu


SALT Galata İstanbul Serbest Mimarlar Derneği Prof. Dr. Uğur Tanyeli Mimarlık ve Sinema Mimarlık ve Edebiyat Mimarlık ve Müzik Mimarlık ve Teknoloji inşaport ipejo