Site En Üstü 970px #RA1
18 Şubat 2018, Pazar

Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı (TÜMKAF'17) - Vodafone Park (Arena)

Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı (TÜMKAF'17) - Vodafone Park (Arena)

70’ten fazla şirket katılımıyla, 133 farklı üniversiteden toplamda 7000+’den fazla öğrenci ve mezunu bir araya getiren, mühendislik mesleğine özel, ulusal ölçekli ilk ve tek kariyer fuarı Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı (TÜMKAF’17) 16-17 Ekim 2017 tarihlerinde yine Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) ev sahipliğinde Vodafone Arena’da yeni ismi ile Vodafone Park’ta düzenleniyor.

MÜHENDİSLER BU YIL DA SAHADA

Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı (TÜMKAF), mühendislik mesleğine özel ilk ve tek ulusal ölçekli kariyer fuarıdır. TÜMKAF’17; geçtiğimiz sene olduğu gibi mühendislik, sanayi ve teknoloji alanında faaliyet gösteren firmaları, kamu teknoloji kuruluşlarını, meslek odalarını ve STK’ları bu sene de ülkemizin nitelikli mühendis adayları ve deneyimli mühendisleri ile buluşturuyor.

YETENEK 4.0 yaklaşımıyla fark yaratan TÜMKAF, Kariyer ve Yetenek Yönetimi Derneği Tarafından, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Ev Sahipliğinde Vodafone Park’ta düzenleniyor. Köklü devlet üniversitelerinin kendi öğrencileri için benimsediği “fırsat eşitliği” ilkesini Türkiye’nin tüm üniversite öğrencilerini kapsar şekilde genişletiyor.

NEDEN KATILMALISINIZ ?

Rekabet üstünlüğü için Endüstri 4.0 stratejisi, Endüstri 4.0 için ise, iyi bir bilgi teknolojileri altyapısının yanı sıra yetenekli iş gücü gerektiği tartışılmaz bir gerçek. Tüm bu karmaşık ürün ve hizmetler, ancak yetenekler tarafından yönetildiğinde sürdürülebilir başarıyı getirebilir. 

Dijital çağın olmazsa olmazı “4.0 Yeteneklerle” doğrudan iletişim kurabilmek için TÜMKAF’a katılarak

• “YETENEĞİ  KEŞFEDİN VE KURUMUNUZA KAZANDIRIN”

• “İŞVEREN MARKA DEĞERİNİZİ ARTIRIN”

• “ULUSAL MÜHENDİSLİK, SANAYİ VE TEKNOLOJİ NETWORKÜNDE YERİNİZİ ALIN”

ENDÜSTRİ 4.0 İÇİN YETENEĞİ NİZ KAÇ 0?

Tüm Türkiye’den üniversitelerin mühendislik öğrencileri , Yeni mezun mühendisler Deneyimli mühendisler ziyaret edecek.

YETENEĞİ DAHA YAKINDAN TANIMAK İÇİN

1. ÇAY SAATİ
Yöneticilerinizin; genç yeteneklerle iletişim kurması, organizasyonel çekiciliği güçlendirmesi ve işveren marka değerini artırması için samimi bir etkileşim ortamı yaratıyoruz. 

2. ATÖLYE (WORKSHOP) & ÖRNEK OLAY (CASE STUDY) ÇALIŞMALARI
Kurmunuz için öncelikli konuları belirleyerek ilgi duyan öğrenci ve mezunların katılımıyla Atölye Çalışmaları düzenleyebilirsiniz. Pek çok yeni fikrin tartışıldığı beyin fırtınaları ve farklı uygulamalar için interaktif bir network  ortamı oluşturabilirsiniz.

 

3. BAŞVURULAR VE GÖRÜŞMELER
Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu veya yakın gelecekte ihtiyaç duyacağı yetenekleri, TÜMKAF’ta keşfedebilir ve kurumunuza kazandırabilirsiniz.Fuardan önce KYYD Yetenek Platformu (KYYD-YEP) üzerinden on-line iş ve/veya staj ilanları yayınlayabilirsiniz. İlanlarınıza başvuran ve fuar süresince tanışacağınız adaylarla görüşmelerinizi zaman kaybetmeden fuar alanında, standınızda yapabilirsiniz.
 

4. SÜRPRİZ ETKİNLİKLER
Öğrenci ve mezunların kurumunuza olan ilgisini artırmak için size özgü oyunlar , sürpriz hediyeler vb. etkinlikler sunabilirsinniz.
 

YETENEK 4.0 

TÜMKAF ile ilgili tanıtım ve duyuru çalışmaları farklı platformlar aracılığıyla ulusal ölçekte yapılacak. TÜMKAF katılımcıları ve sponsorları da basılı ve dijital tüm platformlarda yerlerini alacak.

ULUSAL BASIN ve SPOR MEDYASI
TÜMKAF’17ye dair farkındalık sağlama ve ulusal düzeyde bilinirlik yaratmaya yönelik

• Basın bültenleri
• TV Programları
• Gazete Haberleri
• TÜMKAF öncesi haber ve röportajlar
• TÜMKAF süresince yapılacak haber ve
röportajlar
• Fuar sonrasında basın bülteni, haber ve
röportajlar düzenlenecek.


SOSYAL MEDYA
Farklı sosyal medya platformları üzerinden eş zamanlı yürütülecek çalışmalar ile LinkedIn, Twitter ve Facebook aracılığıyla 500.000’den fazla kullanıcıya doğrudan ulaşılması hedefleniyor.  Tüm bu çalışmalar Instagram, Youtube ve Periscope ile
desteklenecek.

Türkiye'nin Mühendisleri 16-17 Ekim'de Vodafone Park'ta #tümkaf 

Etkinlik ücretsizdir.

Ayrıntılı bilgi : http://www.kyyd.org.tr/

Kayıt :http://www.kyyd.org.tr/portfolio-item/iii-turkiye-muhendislik-kariyer-fuari/

Haber Videosu

Editör: İnş. Müh. (stu) Onur Serkan KAYA


TÜMKAF'17 Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı (TÜMKAF’17) İNŞAPORT