Site En Üstü 970px #RA1
22 Ocak 2018, Pazartesi

ROKETSAN Mühendis ve Tekniker Alım İlanı

ROKETSAN Mühendis ve Tekniker Alım İlanı

ROKETSAN resmi internet sitesinde yayımladığı ilana göre 12 farklı mühendislik dalında çeşitli kadrolarda alım yapacağını duyurdu.

İlana göre; Genel Başvuru, Teknisyen, Havacılık Uzay / Uçak Mühendisi, Fizik / Fizik Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Satınalma Mügenel Başvuruhendisi, Endüstri Mühendisi, Makine Mühendisi, Proje Yönetimi Mühendisi, Mekatronik Mühendisi, Kimya / Kimya Mühendisi, Metalurji Ve Malzeme Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Aday Mühendis kadrolarında alım yapılacağı duyuruldu.

 Aranan nitelikler ise; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, ilanlarda yer alan kadroların alım yapılacağı şehirler de ikamet etmek veya edebilecek olması, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmaması (yapmış olması, muaf tutulması veya tecilli olması), yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmaması ve kadroların unvanları ile ilgili eğitim seviyelerinden mezun olmaları isteniyor. 

İlanda ayrıca adayların, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek, gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek ve yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak şartları da yer alıyor.

İLANA BAŞVURU SÜRECİ VE ŞEKLİ

Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü personel alım ilanı kısa bir süre önce güncellenmiş olup açıklanan kadrolara başvuru süreci devam ediyor. Roketsan güncellediği personel alım ilanında ayrıca belirtilen kadrolara son başvuru tarihi olarak Aralık 2018 tarihini işaret etti. 

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar, Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü'nün resmi web sayfası üzerinden başvurularını yapabilirler. https://ik.roketsan.com.tr/

Kaynak: https://www.kamupersoneli.net/ozel-sektor-is-ilanlari/roketsan-farkli-kadrolarda-en-az-lise-mezunu-p

Editör: Şhr. Blg. Pln. İpek Moroğlu


ROKETSAN mühendis alım ilanı inşaport ipejo kimya mühendisi makina mühendisi bilgisayar mühendisi endüstri mühendisi