Site En Üstü 970px #RA1
18 Şubat 2018, Pazar

Burcunun Şehri Hangisi?

Burcunun Şehri Hangisi?

Hangi şehirler senin burcuna göre?

Milliyet' in haberine göre;

Koç: Hareketi, aktiviteyi seven Koç burçları için konserlerin, sanatsal aktivitelerin ve spor aktivitelerinin fazla olduğu şehirler idealdir. Bir Koç burcu için İzmirBalıkesir ve Eskişehir gibi şehirler yaşamak için ideal şehirlerdendir.

Boğa: Boğa burçları yeni yerler keşfetmeyi ve gezmeyi çok severler. Sanatsal kişilikleri onları diğerlerinden ayırır. Pastoral yaşama yönelik ilgileri vardır. ÇanakkaleNevşehir ve Rize’de arzuladıkları doğayla iç içe yaşamı bulabilirler.

İkizler: İkizler sosyal ortamları, yeni insanlarla tanışmayı severler. Bu nedenle sakin, sıkıcı şehirler onlara hitap etmeyecektir. İkizler burcu İstanbulMuğlaİzmirAntalyaOrdu’da aradıkları yaşamı bulabilirler.

Yengeç: Yengeçler kendilerini güvende hissetmek isterler. Bu nedenle de kendilerini güvende hissedebilecekleri hemen her yerde yaşayabilirler. Hayal güçleri zengindir. Kapadokya Bölgesi şehirlerinde yaşam onları mutlu edebilir. Denizi severler. Muğla’nın, Balıkesir’in sahil beldelerinde, Antalya’da, İzmir’de yaşamak onlara uygundur.

Aslan: Sosyal aktivitelerin fazla olduğu, canlı şehirler Aslanların karakterlerine daha çok hitap edecektir. Bu burcun insanları alışverişi, lüksü, yemeyi-içmeyi ve gezmeyi severler. MersinAntalyaİzmirAdana gibi şehirler onlara uygundur.

Başak: Başaklar analitik düşünebilme özellikleri ve düzenli yapıları ile öne çıkarlar. Analitik düşünebilme özellikleri onları politikaya yatkın kılar. Bu bakımdan Ankara şehri sakin, düzenli yapısıyla da Başaklara hitap edecektir. Eskişehir’de ve Karadeniz Bölgesi şehirlerinde yaşamak onları mutlu eder.

Terazi: Teraziler doğada olmaktan hoşlanırlar. Çalışmayı severler. Yaşadıkları ortamdan çok, birlikte yaşadıkları insanlar onlar için önceliklidir. Bu nedenle aileleri, arkadaşları ile birlikte olacakları şehirler onlara hitap edecektir. Karadeniz Bölgesi şehirlerinde ve sahil şehirlerinde yaşamak onlara uygundur.

Akrep: Akrepler doğaları itibariyle ketum ve gizemlidirler. Keşfetmeyi, öğrenmeyi, bilginin derinine inmeyi severler. Doğu Anadolu şehirleri, Konya, Ege Bölgesi şehirleri Akreplerin meraklı, keşfetmeyi seven, gizemli yapılarına uygun düşecektir.

Yay: Özgürlüğe düşkünlükleri ile bilinen Yaylar, özgürlüklerinin kısıtlanmadığını hissettikleri hemen her yerde yaşayabilirler. Karavanda, teknede yaşamak Yay burçlarına uygundur. Sahil kasabaları ve doğayla iç içe olan şehirler onlara özgürlük hissi vereceği için kendilerine yaşam için böyle bir yer seçebilirler. Adalarda yaşam da onlara hitap edecektir.

Oğlak: Oğlaklar kararlı, inatçı ve tutkulu kişilikleri ile bilinirler. İş hayatında oldukça başarılıdırlar. Teknolojiye meraklıdırlar. Bu nedenle İstanbulAnkaraİzmirAntalya gibi iş yaşamının daha yoğun olduğu büyük şehirlerde yaşam onlara daha çok uygundur.

Kova: Kova burcundaki kişiler teknolojiye, bilime, yeniliklere meraklıdırlar. Ayrımcılığın olduğu, hoşgörüsüz, tutucu ortamlar onları rahatsız edecektir. İzmirÇanakkaleAntalyaMersin gibi şehirler Kova burcunun mutlu olabileceği şehirlerdendir.

Balık: Sanata olan düşkünlükleri, romantik ve duyarlı karakter özellikleri ile öne çıkan Balık burçları su kenarı olan hemen her yerde yaşayabilirler. Çoğu Balık burcu bir sahil kasabasına yerleşme, doğayla iç içe bir ortamda kendileriyle baş başa kalma hayali kurar. Rize’de, Artvin’de ve sahil şehirlerinde yaşamak Balık burçlarını mutlu edecektir.

Kaynak: https://www.milliyetemlak.com/dergi/hangi-burc-hangi-sehirde-yasamalidir/?utm_source=t.co&utm_medium

Editör: Şhr. Blg. Pln. İpek Moroğlu


İstanbul İzmir Ankara Mersin Çanakkale aslan kova başak yengeç balık oğlak burçlara göre şehirler astroloji kent