Kahve Sohbetleri

Her ayın üçüncü Çarşamba günü yaptığımız "Kahve Sohbetleri"mize; yöneticiler, proje yöneticileri, proje ekip üyeleri ve yolu projeler ile kesişen herkesi bekliyoruz...

0
628
-Article Top-

PROJE = HAYAT | HAYATINI İYİ YÖNET

- Advertisement -

NORM Eğitim Danışmanlık Derneği çatısı altında yer alan TPYME, meslektaşların birbirini tanıması, itibar tescili, liyakat ve gönüllülük ilkelerine dayanan sosyal bir mesleki dayanışma platformudur.

Proje Yönetimi konusunda kişi, kurum ve kuruluşların ihtiyacı olan yöntem ve yaklaşımları, uluslararası kabul görmüş standartları da gözeterek, ülkemizin kültürel, geleneksel ve yerel yapısına uygun olarak belirlemek amacı ile kurulmuştur. 

Proje Yöneticiliği mesleğine ulusal bir yaklaşım getirmek, görgü ve dil birliği sağlamak, tanıtmak ve geliştirmek konularında faaliyet gösterir.

Kahve Sohbetleri

“Proje Yöneticilerinin toplumda en az işadamı veya siyasetçi gibi söz sahibi olmasını” motive etmek amacı ile yapılan toplantılardır. Her ayın üçüncü çarşamba günü, farklı bir TPYME üyesi tarafından organize edilir.

Nisan ayının 18’inde yapacağımız “Kahve Sohbetleri” etkinliğimizde “Girişimcilikte İnovasyon ve Entelektüel Sermayenin Önemi” konulu sohbet gerçekleştirilecektir. Bu etkinliğimize yöneticiler, proje yöneticileri, proje ekip üyeleri ve yolu projeler ile kesişen herkesi bekliyoruz…

Katılım bildirmenizi dileriz…
Kayıt yaptırmak için TIKLAYINIZ…

inşaport.com ücretsiz aboneliği

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.