Artık Yatırımı Nereye Yapacağını “TAPUSOR” Uygulamasına Sor !

Türkiye Veri İşleme Merkezi AR-GE ekibi tarafından geliştirilen 'Gayrimenkul Değer Biçme Sistemi' TAPUSOR uygulamasına yeni bir özellik daha eklendi. TAPUSOR artık "Yatırım Nereye" butonu ile vatandaşlara ve yatırımcılara kolaylık sağlayacak.

0
772
yazı üstü

TUVIMER girişimi Tapusor’da yeni bir hizmet beta olarak kullanıma alındı. Elinizdeki nakit miktarı ile nereye ve gayrimenkulde hangi kategoriye yatırım yapmanız gerektiğini görebileceksiniz.

Tapusor’dan “Yatırım Nereye”

Türkiye Veri İşleme Merkezi (TUVIMER) girişimi olan Tapusor uygulaması, sağladığı analiz hizmetine bir yeni uygulama daha ekledi. Beta olarak kullanılan “Yatırım Nereye” de paranıza göre yatırım bölgesi bulabiliyorsunuz. Daha doğrusu hangi bölgelere yatırım yapabileceğinizi konusunda bir öngörü sağlıyor.

Tapusor.com’a girdikten sonra, sol üst köşede mavi buton ile yer alan “Yatırım Nereye” butonuna tıkladığınızda, yatırım miktarını belirliyorsunuz. Daha sonra istediğiniz gayrimenkul kategorisini (konut,arsa,iş yeri) ve ili seçerek, bütçenize göre en iyi lokasyonlara ulaşabiliyorsunuz. 500 bin lira değerle bir arama yaptığımızda, harita üzerinde bütçeye göre lokasyonları işaretli görüyor; sağ tarafta ise ilçe ve ilan sayılarını görebiliyorsunuz. Teknoloji sayesinde gelişen yatırım analiz girişimlerini kullanarak kazancınızı maksimize edin.

 

inşaport.com ücretsiz aboneliği

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

CEVAP YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.