Yapılar İçin Beklenen Deprem Yönetmelikleri Yayınlandı!

06/10/2020 tarihli Resmi Gazete'de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından hazırlanan yapılar için beklenen deprem yönetmelikleri yayınlandı!

0
2030
2021 Yılı Yatırım Programı

06/10/2020 tarihli Resmi Gazete’de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından hazırlanan yapılar için beklenen deprem yönetmelikleri yayınlandı!

Yayınlanan Deprem Yönetmelikleri

Resmi gazete tarafından 06/10/2020 tarihinde yayınlanan ilgili yönetmelikler için ilgili konuya ait bağlantıdan erişim sağlayabilirsiniz.

“Yapılar İçin Beklenen Deprem Yönetmelikleri Yayınlandı!” başlıklı içerik resmigazete.gov.tr sitesi tarafından yayınlanmış olup tarafımca düzenlenmiştir.

Düzenleyen: İnş. Müh. İsmail Enes ERDEĞER

www.ismailenes.com / www.ensmuhendislik.com

@insaportcom @ismaileness

Abone Listemize Kaydolun
inşaPORT Mail Aboneliği

Posta listemize abone olun ve e-posta gelen kutunuzda ilginç şeyler ve güncellemeler alın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Önceki İçerikTürkiye Köprü Deprem Yönetmeliği Yayınlandı
Sonraki İçerikTürkiye Karayolları ve Demiryolları Tünelleri ile Diğer Zemin Yapıları Deprem Yönetmeliği Yayınlandı!
1989 yılında Ankara'da doğdu. 2010 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Teknolojisi bölümünden, 2016 yılında ise Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2010 yılından itibaren mesleki becerilerini geliştirmek için çalışma hayatına başladı ve eğitim hayatı boyunca çalışmaya devam etti. Bir süre mimari uygulama projeleri çizdi ve DGS yaptıktan sonra mühendislik alanına yöneldi. Vatani görevini Jandarma İstihkam İnşaat Grup Komutanlığın’da İnşaat Mühendisi olarak yerine getirdi. Bu görevi boyunca, yüksek güvenlikli kalekol statik projelerini yeni yönetmelik ve şartlara göre tekrar çizerek, Diyarbakır, Şanlıurfa, Hatay' da Kalekol inşaatlarına başlanılmasında katkı sağladı. Vatani görevinden sonra prekast imalatlar üzerine çalışan öncü bir şirkette göreve başladı. Bu şirket kapsamında ilk olarak, Türk Akımı Projesindeki tüm prekast imalatların üretilmesinde, 1915 Çanakkale Köprüsü Projesinde prekast döşeme imalatlarının üretilmesinde, Kale Projesinde görev aldı. Aynı şirkette çalışma hayatına devam etmekte ve insaport.com'da yönetici olarak görev almaktadır. Linkedin: https://www.linkedin.com/in/ismailenes E-posta: ismailenes.erdeger@insaport.com / ismailenes@gmail.com / iee@hotmail.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.