8.İnşaat ve Konut Konferansı, 14 Ocak 2020 Salı günü, Sheraton Grand Ataşehir İstanbul’da düzenlenecek. Konferans, Sektörün ticari ve güncel olarak tartışılmasına ve yeni yaklaşımlar geliştirmesine katkı sağlamak, geleceğe yol haritaları çizmek, efektif networking ve tarafsız bilgilenme platformu sunmak amacıyla düzenlenmekte.

Öne çıkan niteliklerinden ötürü konferans, hedef kitle ve ziyaretçi profili ile sadece profesyonelleri bir araya getiren VIP bir buluşma niteliğini taşıyor. Katılımcıların sektörün genel görüntüsünü farketmesine ve analiz etmesine, marka bilinirliğini artmasına, ticari ortaklıklar kurulmasına, rakip analizi yapılabilmesine, yeni ürün ve hizmetlerden haberdar olmasına kolaylık sağlanması hedeflenmektedir.

8. İnşaat ve Konut Konferansı ile birlikte doğru zamanda doğru iş ortaklıkları kurulması, firma tanıtımının yapılmasının yanısıra B2B fırsatlarını yakalamak mümkün. B2B (Business to business) firmadan firmaya yapılan e-ticaret modelidir. Bir firmanın kendi bünyesinde veya farklı firmaların birbiri arasında yaptığı e-ticareti ifade eder. Ülkemizde de en sık kullanılan e-ticaret modelleri arasındadır.

Konferans Programı İçin TIKLAYINIZ

Bu yazı http://insaatkonferansi.com/ da duyuru olarak yayınlanmıştır. Yeniden düzenleyen inşaat mühendisi Gülcan Ay gulcanbrg@gmail.com

inşaport.com ücretsiz aboneliği

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

CEVAP YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.