6 binden fazla ziyaretçinin katıldığı Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı Almanya'nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilmiş olup fuarda yaklaşık olarak yarım milyar liralık satış yapıldığı tespit edilmiştir.

0
680

Düzenleyen: İnş. Müh. Yüksel KAYA

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği, Demirören Medya ve İSTexpo Fuarcılık iş birliği, Lineadecor stratejik ortaklığı, THY resmi ulaşım sponsorluğunda Almanya Düsseldorf’ta cuma günü kapılarını açan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı çok sayıda proje satışıyla sona erdi.

Almanya’nın Düsseldorf kentinde üç gün boyunca süren Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı gurbetçilerle gayrimenkul firmaları arasında birçok emlak satış anlaşmasına vesile olmuştur. Fuara katılan ziyaretçiler yaklaşık 100 milyon lira değerinde gayrimenkul satışı gerçekleştirirken, 400 milyon lira değerinde de satış bağlantısı kurdular.

Satış Bağlantısı 400 Milyon Liraya Ulaştı

Fuarın son gününde özellikle ev ve dükkan satışlarında artışlar olduğu, gurbetçilerin en çok tatilin merkezi olarak bilinen Antalya ilimizde konut satış bağlantısı kurduğu dikkat çekti. Fuara katılan 76 gayrimenkul firmasından alınan bilgilere göre, firmaların yaptıkları tahmini satış bağlantısı 400 milyon TL’ye ulaşırken, 100 milyon TL’ye yakın satış işlemi de fuar sırasında gerçekleşti. Gayrimenkul sektörümüze yarım milyarlık destek sağlayan bu fuarda yüzlerce proje gurbetçilerle buluşturulmuştur.

Fuara Avrupa’nın Her Yerinden Katılım Sağlandı

Almanya’nın her noktasından katılım sağlanmış olup Hollanda, Fransa, Belçika başta olmak üzere Avrupa’nın birçok noktasından da gurbetçiler fuara katılım gösterdi. Gurbetçilerle birlikte yabancıların da fuara oldukça ilgi duyduğu görüldü. Yoğun bir katılımın olduğu fuarda firmalarımız satışlardan ve kurulan bağlantılardan oldukça memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Abone Listemize Kaydolun
inşaPORT Mail Aboneliği

Posta listemize abone olun ve e-posta gelen kutunuzda ilginç şeyler ve güncellemeler alın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.