Deprem sonrası uzmanlardan korkutan yorum!

İstanbul'da meydana gelen deprem sonrasında Prof. Dr. Naci Görür, "Bu saatten sonra kilitli olan Kumburgaz fayı üzerinde olan depremler hiç hoş değil, rahatsız edici" ifadelerini kullandı...

0
561

 

İstanbul’da meydana gelen deprem sonrasında Prof. Dr. Naci Görür, “Bu saatten sonra kilitli olan Kumburgaz fayı üzerinde olan depremler hiç hoş değil, rahatsız edici” ifadelerini kullandı…

İstanbul’da meydana gelen deprem sonrasında Prof. Dr. Naci Görür, “Bu saatten sonra kilitli olan Kumburgaz fayı üzerinde olan depremler hiç hoş değil, rahatsız edici” ifadelerini kullandı.

korkutan yorum!

İstanbul’da saat 16.55 sıralarında Avcılar merkezli 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Depremin derinliği ise 4.8 kilometre olarak ölçüldü.

Deprem özellikle Esenyurt ve Avcılar gibi kıyı ilçelerde hissedildi.

Yer Bilimci Deprem Uzmanı Prof. Dr. Naci Görür sosyal medya hesabı Twitter’dan İstanbul’da meydana gelen deprem sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

“Hiç hoş değil, rahatsız edici”

Prof. Görür, “Bu saatten sonra kilitli olan Kumburgaz fayı üzerinde olan depremler hiç hoş değil, rahatsız edici” açıklamasında bulundu.

Prof. Dr. Naci Görür, paylaşımında, “Arkadaşlar, bugün Marmara’da meydana gelen 3.2’lik deprem şekilde görüldüğü gibi deprem beklediğimiz Kumburgaz Fayı üzerinde. Gerçi Marmara’da bu büyüklükteki depremler çökel içerisinde gaz çıkışları sonucu da gelişiyor ama onlar daha çok Tekirdağ Fayında görülüyor. Bu saatten sonra kilitli olan Kumburgaz fayı üzerinde olan depremler hiç hoş değil, rahatsız edici. İyi akşamlar” ifadelerini kullandı.

 

 

kaynak:  “Naci Görür’den korkutan yorum” başlıklı içerik odatv4.com sitesi tarafından yayınlanmış olup tarafımca düzenlenmiştir.

Düzenleyen: İnş. Müh. Tarik AMİL

e-posta: tarik_amil12@hotmail.com

 

 

Abone Listemize Kaydolun
inşaPORT Mail Aboneliği

Posta listemize abone olun ve e-posta gelen kutunuzda ilginç şeyler ve güncellemeler alın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.