ARCH+DSGN 2019 Türkiye’nin en geniş kapsamlı mimarlık ve tasarım disiplinlerini buluşturan ilk ve tek zirvesi Arch Dsgn Summit, düzenlendiği günden beri tüm yaratıcı endüstrileri, yurt içinden ve yurt dışından mimarlık, iç mimarlık, grafik ve endüstri ürünleri tasarımı alanında 20.000’in üzerinde sektörün değerli profesyonellerini ve öğrencileri bir araya getirmeye devam ediyor. Mimarlık, iç mimarlık, grafik ve endüstri ürünleri tasarımı alanında dünyaca ünlü isimlerin yer alacağı panel ve konferansların yanı sıra; Atölye, BiKahve Sohbetleri, Fuar, Mimarka Buluşmaları, Pecha Kucha Sunumları, Sergi gibi birçok aktivite olacaktır.

Online kayıt için buraya tıklayınız.

PROGRAM

5 NİSAN 2019
09:00 – 10:00 Kayıt -Yaka kartı teslimi
10:00 – 10:35 Açılış Konuşmaları -Arch Dsgn Summit Düzenleme Kurulu Başkanı Ünal Özge
Arch Dsgn Summit Bilim Kurulu Başkanı Murat Sönmez-Arch Dsgn Summit Ana Sponsor Baumit Genel Müdürü Atalay Özdayı
10:35 – 10:55 Arda İnceoğlu -Gelecek kime ait?
11:00 – 11:20 Ernesto Klingenberg-The Perplexed Architect. Will Our Craft Be Necessary Tomorrow?
11:25 – 11:45 Oral Göktaş-homeGRAFT – Barınma senaryoları
11:50 – 12:10 Ralph Wiegmannh-Tiny Houses + Micro-Apartments
12:15 – 12:35 Can Çinici-Yeniyi Düşünmek
12:35 – 14:00 Kahve Molası
14:00 – 14:20 Luca Molinari-The future is today: an alternative agenda to imagine architecture for the next generations
14:25 – 14:45 Ayça Kadıoğlu-Bugünün Koşullarında Geleceği Yaşamak: Gelecek Bugündedir
14:50 – 15:30 Jenny Wu- Dwayne Oyler-Dialogues: New modes of Practice
15:35 – 15:55 Alper Derinboğaz-Kentler için İnovasyon
16:00 – 16:20 Murat Tabanlıoğlu-Kent / Doğa / Yeniden Kullanım
16:20 – 17:00 Ara – Kahve Molası
17:00 – 17:20 Sven Fuchs-Less if Future
17:25 – 17:45 Sait Ali Köknar-Bir Gelecek Seçmek
17:45 – 18:45 Panel – Mimarlık Pratiği Dışarı Taşımak: Yurtdışı Deneyimleri, Kişisel İlgi Alanları ve Diğer Şeyler (Moderatör) Enise Burcu Derinboğaz, Abdurrahman Çekim, Burak Pelenk, Rahmi Uysalkan
18:50 – 19:50 Panel – Mimarlığın ve Tasarımın Sınırlarını Yeniden Tanımlamak için Ne Gerekir/Ne Gereklidir? (Moderatör) Murat Sönmez, Can Tamirci, Derya Güleç Özer, Kutlu Bal, Nilüfer Kozikoğlu)
21:00 – 23:30 Gala – Kokteyl

6 NİSAN 2019

10:00 – 10:20 Hamid Hassanzadeh-Parametric Architecture
10:20 – 10:40 Orhan Ersan-Mimari ve Tasarımda Gelecek “3d Builder
10:40 – 11:00 Neslihan Işık-Gelecek = İyi Tasarım
11:00 – 11:20 Efe Kababulut-Sınırları Aşan Tasarım Çizgileri
11:25 – 11:45 Jerónimo van Schendel-Girişimcilik Yönetimi | Mimari ve Tasarım için Gelecek Modelleri
11:50 – 12:10 Gürhan Bakırküre-Mimaride ‘gelecek’ gelecek mi?
12:10 – 14:00 Kahve Molası
14:00 – 14:20 Sabri Paşayiğit-Tarihi Alanların Gelecekte Konumlandırılması: Diyarbakır ve Kayseri Suriçi Bölgeleri
14:25 – 14:45 Burçin Gürbüz-Algının Ötesi | Mimari Tasarımda Sanal Gerçeklik
14:50 – 15:10 Ayşin Sevgi Karakurt-Bu kadar gelecekle ne yapacağız?
15:10 – 15:30 Erdil Dinçer-Sağlıklı yapılar, yalıtımlı ve yaratıcı cepheler
15:30 – 16:00 Kahve Molası
16:00 – 17:00 PechaKucha – Mimari ve Tasarımda Gelecek (Alper Aksoy, Barış Atiker, Emre Kuzlu, Hakan Evkaya, Hakan Keleş, Melike Altınışık, Nihat Eyce, Onur Özkoç)
17:00 – 18:00 Panel: Mimari ve Tasarımda Gelecek: Veri tabanlı Bütünleşik (Tasarlama-Üretme-Yönetme) Yöntemleri (Moderatör:Birgül Çolakoğlu, Atilla Dikbaş, Onur Tokdemir, Yusuf Arayıcı)

 

inşaport.com ücretsiz aboneliği

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

CEVAP YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.