yazı üstü

Çanakkale’de modern mimari ile inşa ettiği konutlarıyla beğeni toplayan, Hakan Vural’ın sahibi olduğu Plastform Mimarlık İnşaat bu kez yaptığı kampanya ile de adından söz ettirecek. Firma,  ev alan herkese evin fiyatına ek araç maliyeti yansımadan çekilişsiz kurasız araba veriyor.

31 Aralık tarihin kadar Plastform Mimarlık İnşaat’tan 2+1 daire alanlar, çekilişsiz, kurasız, şartsız şekilde Citroen C Elysee, 3+1 daire alanlar ise Citroen C3 sahibi olacak. Kampanya ile ilgili detaylı almak isteyenlerin kadar Plastform Mimarlık İnşaat’ın 17Burda AVM’de bulunan ofisi ziyaret edebileceği bildirildi.

inşaport.com ücretsiz aboneliği

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

KaynakRehber Çanakkale
Önceki İçerikTİKA Kerkük’ deki Kayseri Çarşısını Onaracak
Sonraki İçerikDÜNYA MİMARLIK FESTİVALİ, SU ARAŞTIRMA ÖDÜLÜ 2018
İnş. Müh. İsmail Enes ERDEĞER
1989 yılında Ankara'da doğdu. 2010 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Teknolojisi bölümünden mezun oldu. Mezun olduğu ilk yıl Ankara'da mimarlık ve mühendislik hizmetleri veren bir firmada 2 yıl görev aldı. 2016 yılında Dikey Geçiş Sınavı ile hak kazandığı Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Eğitimini alırken aynı zamanda Isparta'da mimarlık ve mühendislik hizmetleri veren firmalarda görev aldı. Aynı zamanda AÖF İktisat Fakültesi son sınıfta öğrenciliğini sürdürmektedir. Mezun olduktan sonra Isparta'da İnşaat Mühendisi olarak bir firmada görev aldı. Vatani görevini Jandarma İstihkam İnşaat Grup Komutanlığın’da İnşaat Mühendisi olarak yüksek güvenlikli kalekol statik projelerini yeni yönetmelik ve şartlara göre tekrar çizerek, Diyarbakır, Şanlıurfa, Hatay' da Kalekol inşaatlarına başlanılmasında katkı sağladı. Şuan Türk Akımı projesinde görev almakta ve insaport.com'da yazar editör olarak görev almaktadır. Linkedin: https://www.linkedin.com/in/ismailenes Twitter: https://mobile.twitter.com/ismailenes Facebook: https://www.facebook.com/ismaileness Instagram: https://www.instagram.com/ismaileness E-posta: ismailenes@gmail.com / iee@hotmail.com.tr

CEVAP YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.