İnşaPORT Platformu, dünya çapında pek çok kullanıcının favorisi olan haber okuma uygulaması Bundle’da. Bütün haberlerimizi artık Bundle Haber üzerinden takip edebilirsiniz.

Bundle Nedir?

Dünya çapındaki pek çok farklı kaynağı bir araya getirerek her an güncel kalmanızı sağlayan Bundle, yerel haberleri de sunarak kendini güçlendiriyor. Türkiye’de oldukça büyük bir kitleye sahip olan bu uygulama üzerinden artık İnşaPORT haberlerini de görüntüleyebileceksiniz. Birbirinden farklı pek çok internet sitesinin son paylaşımlarını ana sayfanızda görebildiğiniz Bundle’da İnşaPORT yazılarını da okumak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit.

İnşaPORT Nasıl Takip Edilir?

Bundle Haber uygulamanızı açtıktan sonra “My Bundle” sayfanıza ilerlemeniz gerekiyor. Daha sonra ise “Kaynak Ekle” seçeneğine tıklayıp en üstteki “Haber veya Mecra Ara” yazılı arama kutusuna “İnşaPORT” yazdıktan sonra web sitemizin ismi karşınıza çıkacaktır. Kaynak olarak eklemenizin ardından artık uygulama ile ana sayfanızda anlık olarak paylaştığımız haberleri görüntüleyebilirsiniz. Bundan böyle sitemizde yayınlanan içerikleri Bundle Haber uygulamasını açar açmaz görüntüleyebilir, sektörel gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

  • İnşaPORT Bundle’dan Sonra Çok Yakında Flipboard’da!

 

İndirme Bağlantıları:

inşaport.com ücretsiz aboneliği

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yaklaşan EtkinlikCEVAP YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.