Kayseri Melikgazi belediye başkanı Mustafa Polancıoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na yaptıkları müracaat sonucunda Bakanlığın otopark yönetmeliğini 30 haziran 2020’ye uzatma kararı aldığını söyledi.

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, otopark yönetmeliğindeki bu değişikliğin belediyelerin yapı ruhsatı müracaatı ve diğer işlemlerinde yoğunluk oluşturacağını bunun ise koronavirüsü tedbirleri kapsamında sakıncalı bir ortama zemin hazırlayacağını söyledi.

Belediye başkanının otopark yönetmeliğinin uzatılması için girişimleri sonuç verdi.

Kayseri Melikgazi belediye başkanı Mustafa Polancıoğlu, Twetter hesabından paylaştığı mesajda otopark yönetmeliğinin uzatıldığını söyledi.

Polancıoğlu Twetter mesajında şu ifadeleri kullandı, “Dün aldığımız Belediye Tavsiye niteliğindeki Meclis Kararı ve yoğun temaslarımız neticesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafınca yeni “Otopark Yönetmeliği” nin uygulama tarihi 30 Haziran 2020 olarak uzatılmıştır.Beklenen oldu, hayırlı olsun.”

Kaynak:Otopark Yönetmeliği 30 Haziran 2020’ye Uzatıldı‘ başlıklı haber 20 mart 2020 tarihinde inşaat deryası haber sitesinde yayınlanmıştır.

inşaport.com ücretsiz aboneliği

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

CEVAP YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.