Sign of the City Awards (SotCA) ödül töreni, Hürriyet’in öncülüğünde, Lineadecor proje ortaklığı, Schindler Asansör’ün sponsorluğu, Emlak Konut’un katkıları ve EY’ın stratejik ortaklığında gerçekleştirildi.

Ödül törenine siyaset ve iş dünyasının önemli isimleri katılırken; Açılış konuşmasını Demirören Medya İcra Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Soysal yaptı.

Katılımcıların geniş yelpazede değerlendirildiği SotCA 2018’de Gayrimenkul sektörünün yıldızları 5 ana kategoride 3 aşamalı değerlendirme sürecini geçerek belirlendiler.
*En iyi Konut Projeleri Kategorisi( En İyi Konut, En İyi Çok Katlı Konut, En İyi Müstakil Konut, En İyi Rezidans)

*En İyi Ticari Projeler Kategorisi (En İyi Ofis İşyeri, En İyi Yerel Merkezli AVM, En İyi Bölgesel Merkezli AVM, En İyi Endüstriyel / Lojistik Yapı, En İyi Karma Kullanımlı Proje)

*En İyi Hizmet Yapıları Kategorisi (En İyi Sağlık Binası, En İyi Eğitim Binası / Kampüsü, En İyi Sosyo-Kültürel Yapı, En İyi Turizm Hizmet Yapıları, En İyi Ulaştırma ve Altyapı Hizmetleri

*Kent ve Mimarlık Kategorisi ( En İyi Mimari Tasarım- Kamu, En İyi Mimari Tasarım- Özel Sektör, Genç Mimar Teşvik, En İyi Kentsel Tasarım, En İyi Kültürel Mirası Koruma ve Yaşatma, En İyi Kentsel Dönüşüm Projesi, En Yeşil Bina

*Diğer Kategoriler : En İyi Pazarlama Kampanyası, En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi, En İyi Gayrimenkul Tesis Yönetimi

*Yılın Fark Yaratanı

dallarında verilirken; Sign of the City Jüri Onur Ödülü, Çekül Vakfı Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen’e, Sign of the City Awards 5. Yıl Özel Ödülü ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne verildi.
İşte; şehirlere yaşam değeri katan, geliştiren, değiştiren projelerin ödüllendirildiği Sign of the City Awards 2018’de Gayrimenkul Sektörüne İmza Atan Projeler :

http://signofthecity.com/2018-odul-sahipleri/tr/351

inşaport.com ücretsiz aboneliği

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yaklaşan EtkinlikCEVAP YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.