İMO Isparta temsilciliği tarafından TBDY 2018’e göre zemin etüt raporları hazırlanmasına yönelik seminer düzenlenecektir.

Yeni Deprem Yönetmeliğine Göre Zemin Etüt Rapoları Semineri;

  • Veri Raporu Nedir ve Nasıl Hazırlanmalıdır?
  • Geoteknik Rapor Nedir ve İçeriği Nasıl Olmalıdır? Sorularına yanıt alabileceksiniz.

Eğitim semineri Yük. İnş. Müh. Ozan DADAŞBİLGE’nin sunumuyla 07 Mart Perşembe günü saat:13:30’da Temsilcilik binasında gerçekleştirilecektir.

Konuşmacı : Yük. İnş. Müh. Ozan DADAŞBİLGE
Tarih : 07 Mart 2019 Perşembe
Saat : 13:30
Yer : İnşaat Mühendisleri Odası Isparta Temsilcilik Binası

inşaport.com ücretsiz aboneliği

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Kaynakİmo Isparta Temsilciği
Önceki İçerikİhaleye katılımda hangi belgeleri sunmaya gerek yok?
Sonraki İçerikYaşar Üniversitesi’ne Tasarruf Belgesi
İnş. Müh. İsmail Enes ERDEĞER
1989 yılında Ankara'da doğdu. 2010 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Teknolojisi bölümünden mezun oldu. Mezun olduğu ilk yıl Ankara'da mimarlık ve mühendislik hizmetleri veren bir firmada 2 yıl görev aldı. 2016 yılında Dikey Geçiş Sınavı ile hak kazandığı Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Eğitimini alırken aynı zamanda Isparta'da mimarlık ve mühendislik hizmetleri veren firmalarda görev aldı. Aynı zamanda AÖF İktisat Fakültesi son sınıfta öğrenciliğini sürdürmektedir. Mezun olduktan sonra Isparta'da İnşaat Mühendisi olarak bir firmada görev aldı. Vatani görevini Jandarma İstihkam İnşaat Grup Komutanlığın’da İnşaat Mühendisi olarak yüksek güvenlikli kalekol statik projelerini yeni yönetmelik ve şartlara göre tekrar çizerek, Diyarbakır, Şanlıurfa, Hatay' da Kalekol inşaatlarına başlanılmasında katkı sağladı. Şuan Türk Akımı projesinde görev almakta ve insaport.com'da yazar editör olarak görev almaktadır. Linkedin: https://www.linkedin.com/in/ismailenes Twitter: https://mobile.twitter.com/ismailenes Facebook: https://www.facebook.com/ismaileness Instagram: https://www.instagram.com/ismaileness E-posta: ismailenes@gmail.com / iee@hotmail.com.tr

Yaklaşan EtkinlikCEVAP YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.