İstmarina Avm Açılıyor!!!

28 Mart 2018 tarihinde İstanbul Kartal ilçesinde açılacak olan İstmarina AVM, alışveriş severler ile buluşacak.Bir çok avantajı beraberinde getirecek olan İstmarina AVM,160 adet mağazaya ev sahipliği yapacak ve toplamda 70 bin metrekarelik bir kiralanabilir alana sahip olacak.

0
636
-Article Top-
İstmarina AVM, alışveriş severlere kapılarını 28 Mart 2018 tarihinde açacak.İstanbul ilinin Kartal ilçesinde konumlanan ve 2 gün sonra açılışı gerçekleşecek olan İstmarina AVM, bünyesinde tam 160 adet mağazayı barındıracak ve İstanbul halkının hizmetinde olacak. Dap Yapı tarafından Emlak Konut GYO’nun sağladığı güvenceler ile gerçekleştirilen İstmarina AVM, İstanbul’un Anadolu Yakası’na bulunan Kartal ilçesinde açılacak.Projenin tamamlanması ile mutlu sonun yakın olduğu İstmarina AVM, 28 Mart’ta düzenlenecek açılış ile müşterileriyle buluşacak.

Çeşitli Kategorilerden 160 Adet Mağaza

- Advertisement -

Aksesuardan giyim ve modaya, kozmetikten spora, ev tasarım mağazalarından sinema ve yeme içme alanlarına kadar bir çok kategoride alışveriş imkanını müşterilerine sunacak olan İstanbul Marina Alışveriş Merkezi, dünyanın en meşhur, en çok tercih edilen, en prestijli ve en son teknolojiyi takip eden markalarını bünyesinde barındıracak devasa bir yapı olacak. İstanbul Kartal’a yönelik ilgili de arttırması beklenen İstanbul Marina Alışveriş Merkezi, içinde bulunan 160 adet mağazası ile hemen her kategorideki ürün ve alışveriş seçeneklerini müşterilerine sunuyor.

70 Bin Metrekare Alan

2 gün sonra, 28 Mart 2018 tarihinde İstanbul Anadolu yakasının Kartal ilçesinde alışveriş severler ile buluşacak olan İstmarina AVM, bir çok avantajı da beraberinde getirecek. 160 adet mağazaya ev sahipliği yapacak olan alışveriş merkezi, toplamda 70 bin metrekarelik bir kiralanabilir alana sahip olacak. İsmarina alışveriş merkezinin yönetimi, kiralanması ve idaresi gibi işlerin tamamı ise JLL Türkiye tarafından üstleniliyor ve gerçekleştiriliyor.

 

Sadece Alışveriş Merkezi Değil

İstanbul Marina projesi, işin aslına bakılacak olursa bir alışveriş merkezinden çok daha fazlası konumunda. Karma bir konseptte müşterilerinin karşısına çıkan İstanbul Marina, Kartal semtine konut alanında da hizmet ediyor. İçerisinde konut alımı imkanı da sunan İstanbul Marina, bünyesinde otel hizmetini de barındırıyor ve İstanbul Kartal’daki konaklama seçeneklerine bir yenisini daha ekliyor. Otel ve konutların yanı sıra İstanbul Marina’da çeşitli ofisler de bulunacak. İstanbul Marina, aynı zamanda Kartal semtinin göbeğinde bir adet özel okul ve bir adet özel hastaneye de ev sahipliği yapacak olan bir proje.

 

inşaport.com ücretsiz aboneliği

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Kaynakemlak365
Önceki İçerikAsansörlerin Sigortalanması Zorunlu Olacak
Sonraki İçerikDerz Dolgusu Nedir? Ne İşe Yarar?
İnş. Müh. (stu) Enes SUBAŞI
20 Temmuz 1997'de Karabük Eskipazar'da dünyaya geldim.Babamın mesleğinden dolayı ilkokul 1. ve 2. sınıflarını Hatay da Cemalettin Tınaztepe ilköğretim okulunda okudum daha sonra babamın emekli olmasından dolayı İstanbul'a yerleşme kararı aldık ve ortaokul 7. sınıfa kadar Kartal Atatürk İlköğretim okulunda okudum 8.sınıfı ise Maltepe Güzin Dinçkök ilköğretim okulunda bitirip lise hayatımı Maltepe Orhangazi Anadolu lisesinde tamamladım.Orta öğretim yıllarında futbola başladım lise hayatımın sonunda futbola devam ederken harçlığımı çıkartmak için inşaatlarda kısa bir süre çalıştım daha sonra bu işi gerçekten sevdiğimi fark ettim ve hedefim olan Besyo bölümünden vazgeçtim ve İnşaat mühendisliğine yöneldim disiplini hiç elden bırakmadan sınav döneminde babamın hastahanede olmasından dolayı hem babama baktım hem derslerime çalıştım.Şuanda hayallerimin başındayım ve mühendislik hayallerimi,mühendis gibi devam ettirebilmek için Bülent Ecevit Üniversitesinde İnşaat mühendisliği bölümünde öğrenimimi devam ettirmekteyim.Yapisor.com sayfasının da temsilciğini yapmaktayım.Çelik yapılar,deprem,değişik mimariler ve sektöre dair haberler edinmek istiyorsanız takipte kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.