Mermer ve doğal taş sektörünün dünyadaki tek makine teknolojileri fuarı CNR Marble Tech İstanbul, 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Mermer ve doğal taş sektörüne dair en son teknoloji ile üretilen makine, ekipman ve bilgisayar destekli teknolojiler gibi ürünlerin sergileneceği fuar, yurt içi ve dışından binlerce alıcı ağırlayacak.  

İlk kez düzenlenecek olan Marble Tech – Mermer Makine Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, 23 Ekim’de açılacak. Türk mermer ve doğal taş sektörünün katılımcı firmalarla yerli ve yabancı sektör alıcıları uzun soluklu iş bağlantıları kurmayı hedefliyor.

Mermer, dogal tas ve maden is makineleri ile ekipmanları, tasarım odaklı ürünler, jeneratörler, ambalajlama sistemleri, bilgisayar destekli teknoloji gibi sektöre dair tüm makine ve ekipmanları konusunda buluşma olanağı sağlanacak.
Dünya mermer makine tedarikçileri tarafından da oldukça ilgi gören fuarın, yerli ve yabancı online rezervasyonu şimdiden 12 binin üzerine çıktı. CNR Holding tarafından hayata geçirilen Marble Tech, İstanbul’u dünya mermer makineleri sektörünün ticaret merkezi yapmaya hazırlanıyor. Fuar, yerel mermer ve doğal taş makine üreticilerini dünya tedarikçileriyle bir araya getirecek. Toplam fuar alanı 160.000 m2 olan fuar merkezinde stand sayısı 850.

Bu yazı cnrmarbletech.com web sayfasında duyuru olarak yayınlanmıştır. Yazıyı yeniden düzenleyen inşaat mühendisi Gülcan Ay gulcanbrg@gmail.com

inşaport.com ücretsiz aboneliği

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

CEVAP YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.