Milliyet’ in haberine göre, Şirket, 200 dönüm arazi üzerinde yaklaşık 2 bin 500 konut yapacak. Projenin ilk etabı ise 35 bin metrekare arsa üzerinde 366 konut ve 33 ticari üniteden oluşacak LiViN’iZMiR’ adıyla hayata geçiriliyor. Projede 1+1 dairelerin fiyatı 630 bin lira, 2+1 dairelerin fiyatı 1 milyon 110 bin lira ve 3+1 dairelerin fiyatı 1 milyon 400 bin liradan başlıyor.
6 etaptan oluşacak projenin tüm etaplarının 10 yıl içinde tamamlanacağını ve ilk  etabın anahtar teslim tarihinin Mart 2019’da gerçekleştirileceğini kaydeden Cengiz İnşaat Gayrimenkul Yatırım Koordinatörü Mehmet Cengiz, ilk markalı konut projelerinin birinci etabının 700 milyon lira ekonomik değere sahip olduğunu anlattı.

‘Güçlü bir şehir’

İzmir’de düzenlenen basın toplantısında konuşan Cengiz, gayrimenkul yatırımı yapmaya devam edeceklerini, şu an ise İzmir’de proje geliştirmeye odaklandıklarını belirtti. 1+1’den 5+2’ye kadar değişen konut tiplerinin yer aldığı projede, 31 kat olarak inşa edilen ve Körfez manzarasına hakim bir kule bloğu ve 3 ila 7 arasında değişen katlarda inşa edilen, 7 adet konut bloğu bulunuyor. İzmir’in geleceğine güvendiklerini belirten Cengiz, “İzmir sosyo ekonomik açıdan güçlü bir şehir. İstabul’un yükünü taşıyacak. Ben de İzmir’de büyüdüm ve büyüdüğüm şehire yatırımı yönetmekten mutluyum” diye konuştu.

Banka kredisi avantajı var…

Konut sahibi olmak isteyenlere daire bedelinin yüzde 80’ine kadar banka kredisi kullandırılabilen projede LiViN’CADDE mağazaları da yer alacak. Bu bölgenin Mavişehir’de yaşayanlar için bir buluşma noktası olması amaçlanıyor.
Projede ayrıca ‘Değerli Yaşam Merkezi’ adı verilen bir merkez de yer alacak. Bu alan buluşma ve kişisel gelişim etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Abone Listemize Kaydolun
inşaPORT Mail Aboneliği

Posta listemize abone olun ve e-posta gelen kutunuzda ilginç şeyler ve güncellemeler alın.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.