ICCI 2019 – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı, Türkiye’de 1994 yılından itibaren her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen uluslararası enerji ve çevre etkinliğidir. Geniş katılımcı bandı ile Türkiye’nin en büyük enerji fuarı olup, Türkiye’nin ilk karbon nötr fuarı ve konferansı olarak en çevreci etkinliğidir. Karbon notr olmak; atmosfere yaydığımız karbondioksit miktarı ile aynı miktarda karbondioksiti ortadan kaldırma durumudur.

Konferans, B2B görüşmeleri (Business to Business” olan bu kısaltma, şirketler arası pazarlama ya da satış uygulamalarına verilen kısa tanımdır.) ve fuar aktivitelerinin yürütüldüğü tek uluslararası platform olarak çok sayıda ziyaretçinin ilgi alanı dır.

ICCI 2019 Fuar ve Konferansında, dünya enerji sektörü ile ülkemiz enerji sektörüne genel bakış çerçevesinde, Enerjide liberalleşme ve yeniden yapılanma, talep ve arz projeksiyonları, AB Enerji politikaları gibi konuların yanı sıra; Kojenerasyon, Yüksek Verimli Enerji üretim Teknolojileri, Enerji Tesis İşletmeciliği, Yenilenebilir Enerji, Atık Yönetimi, Geri Dönüşüm Sistemleri, Çevre Teknolojileri gibi teknik konulara da hem ulusal hem de uluslararası ölçekte yer verilecektir.

Konferans Programına Ulaşmak İçin TIKLAYIMIZ

inşaport.com ücretsiz aboneliği

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yaklaşan EtkinlikCEVAP YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.